W Akademii Prawa Jazdy moje pierwsze kroki postawiłem 16 lutego 2015 r. Rozpoczęliśmy od rzetelnie przeprowadzonych wykładów z prawdziwymi profesjonalistami, którzy umiejętnie potrafili przekazać wiedzę kursantom. :) Wykłady były interesujące, wykładowcy prowadzili je ciekawie i z humorem :) Jazdy miałem z instruktorem Grzegorzem Formellą, którego bardzo polecam! Nieraz wykazywał się wobec mnie anielską cierpliwością, gdy czasami zapomniałem spojrzeć w lusterka. :P Jazda z Panem Grzegorzem jest w 100% bezpieczna, do kursantów odnosi się z życzliwością, humorem, ale i szacunkiem. :) Pan Grzegorz oraz Akademia doprowadziły do tego, że teorię (74/74 pkt) oraz praktykę zdałem za PIERWSZYM RAZEM!!! Dziękuję wszystkim pracownikom Akademii Prawa Jazdy, jesteście najlepszą szkołą na Pomorzu! :) Już na etapie wykładów mówiłem, że kolejna 6 na trojmiasto.pl trafi na Wasze konto, ponieważ tak bardzo spodobał mi się klimat tej szkoły, i nie zawiedliście mnie! Teraz tylko czekam na upragnione prawo jazdy :) DZIĘKUJĘ i polecam AKADEMIĘ PRAWA JAZDY!!! :)))