Widok

Polecam Doktora Marzene Cyran Jakśto – profesjonalistka

Od dwóch lat leczę się u Pani Marzeny Cyran Jakśto i jestem w pełni usatyswakcjonowany
Super obsługa , fachowa wiedza , bardzo profesjonalne podejścia oraz dobre poczucie humoru umilają wizytę w DentiCo.
Podczas pierwszych wizyt zaczynając współpracę z tym gabinetem kilka razy zdarzyły się sytuacje awaryjne z moimi zębami które były leczone u innych lekarzy w innych gabinetach lecz po wizycie w DentiCo i poddaniu się opieki Pani dr. Marzenie zawsze sprostano moje oczekiwania. Dziś mogę stwierdzić , że nie wiem co to jest problem
z zębami. Podoba mi się również potwierdzenie wizyty przez gabinet ,dzięki temu nie zapominam trafiać na fotel.
Nie wyobrażam sobie leczyć zębów w innym gabinecie i u innego doktora. Polecam.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W pełni zgadzam się z powyższą opinią. Świetna dentystka, bardzo dobrze zna się na swoim fachu. Leczymy się u niej całą rodzinką i jeszcze nigdy nie wyszliśmy niezadowoleni. Polecam gorąco każdemu kto chciałby zadbać o ząbki i mieć pewność że ktoś zajmie się nimi najlepiej jak potrafi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety ja nie podzielami powyższych opini. nie jestem zadowolona z obsługi tej Pani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Są ludzie którzy z niczego nie są zadowoleni. Na pewno przedmówca jest zadowolony z NFZ ha ha.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry