Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Henryk. - ocena Miła obsługa i bardzo przyjazna atmosfera, gorąco polecam. A przede wszystkim...
~Henryk.
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Grażyna - ocena Tym wszystkim, którzy panicznie boją się skomplikowanych zabiegów...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 listopada 2023

Bożena Majewska - opinia To była moja pierwsza wizyta gdyż bolał mnie ząb i opuchłam. Gabinet bardzo...
~Bożena Majewska
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 maja 2023

Anna - opinia Z calego serca polecam zespol w DentiCo! Po dwudziestu latach znalazlam swoja...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 kwietnia 2023

Johnny - opinia Slaba jakoac i profesjonalnosc
~Johnny
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

MJ Jeske - opinia Moja przygoda z DentiCo rozpoczęła się trzy lata temu i trwa do dziś. Lekarze...
~MJ Jeske
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lipca 2022

Anna Seniorka - opinia Do Dentico trafiłam dzięki moim córkom, który stwierdziły, że najwyższy czas...
~Anna Seniorka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 czerwca 2022

Anna Seniorka - opinia Do Dentico trafiłam dzięki moim córkom, który stwierdziły, że najwyższy czas...
~Anna Seniorka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 czerwca 2022

Małgorzata Kamrowska - opinia Pełny profesjonalizm.Indywidualne podejście do potrzeb pacjentów.
~Małgorzata Kamrowska
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 maja 2022

Michał - opinia Pani Jowita oraz Pan Mateusz to bardzo troskliwi i kompetentni lekarze....
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 maja 2022

Ewa - opinia Moja Mama przeszła cały proces protetyki w Pani Doktor Jowity. Korony i...
~Ewa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Dagmara - opinia Polecam serdecznie!Pani Doktor Basia jest Aniołem,jest bardzo fachowym i...
~Dagmara
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Adrian - opinia wątek zamknięty Jakość 100%, najwyższa liga- tytuł lidera w Trójmieście zasłużony - korzystam...
~Adrian
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Andrzej - opinia wątek zamknięty Super profesjonalna obsługa pacjenta na każdym etapie pracy z klientem...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 marca 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam DentiCo, szczególnie dr Tomasza, leczenie zęba odbyło się bez...
~Anna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 marca 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, bardzo szeroki zakres usług, przemiłe Panie na...
~Anna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 marca 2022

Daga - opinia wątek zamknięty Najlepszy gabinet, a przede wszystkim lekarze, w Trójmieście. Uwierzcie mi -...
~Daga
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Wspaniały gabinet -najlepszy na Przymorzu !!!!! stomatolodzy Pani Mateusz...
~Gosia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Krystian wierzchowski - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrze rozwinięty gabinet pod względem sprzętów i technologii....
~Krystian wierzchowski
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Profesjonalna i miła obsługa.
~Maciej
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry