Przyszłam do Asa po 3 niezdanych egzaminach z innej mocno reklamującej się szkoły na przeciwko zajezdni.Gdybym tam została pewnie jeszcze długo jeździła bym na egzaminy..Az poszłam po rozum do głowy i poczytałam statystyki zdawalności.
Na instruktora w Asie wybrałam polecanego Mikołaja C. Bardzo konkretny człowiek.
Żałowałam że nie trafiłam na niego od początku, nie straciła bym tyle pieniędzy i nerwów.W innych szkołach jeździłam wcześniej z 3 instruktorami ale nikogo lepszego z tak profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem nie jestem w stanie sobie wyobrazić nawet.Każda minuta kursu spędzona na trasach egzaminacyjnych i dosłownie każda jazda wyglądała jak egzamin z manewrami parkowania i zawracania, górki.Nic sobie nie odpuszczał.Każdy błąd , znak, skrzyżowanie tłumaczone, zapisywane, rysowane.Wszystko by w końcu było dobrze i w dobrej atmosferze . Mikołaj uczy skutecznie i ma imponującą zdawalność wśród kursantów.Gdziekolwiek by nie uczył będzie najlepszy.Dziękuje za wytrwałość i siłę przy mnie gdy ja już jej nie miałam:)