Do NaproCentrum trafiliśmy z mężem jakieś 10 miesięcy temu. Najpierw chodziliśmy do Pani instruktorki, żeby nauczyć się obserwacji cykli, a następnie do dr Kicińskiej. Po prawie 4 latach jeżdżenia po różnych lekarzach (głównie kliniki leczenia niepłodności), to wlasnie Pani dr Kicińskiej udało się postawić trafną diagnozę i opracować plan leczenia. Dr Kicińska jest lekarzem z pasją i ogromną wiedzą z holistycznym spojrzeniem. Do tego jest bardzo skrupulatna i wnikliwa. To wspaniały lekarz z ogromną empatią! Jestem bardzo zadowolona gdyż zaczęłam się o wiele lepiej czuć! Od innych lekarzy słyszłam tylko, że wszystko jest dobrze więc zapraszają mnie na InVitro. Pani dr Kicińska leczy mnie na niedoczynnosć tarczycy oraz PCOS na tle hiperinsulinemi. Po kilku miesiącach leczenia minęły mi takie dolegliwości jak: lęki, nerwica, depresje, ostre bóle piersi, napięcie przedmiesiączkowe, ospałść, plamienia w drugiej połowie cyklu, bóle jelit, trądzik. W NaproCentrum oprócz opieki Pani dr Kicińskiej, korzystamy z mężem również z porad Pani dietetyk, którą też serdecznie polecam!