Naprocentrum

USG Ginekolodzy Leczenie niepłodności

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolona Mama Polecam! wątek zamknięty Prowadziłam u Pani doktor Wojtkiewicz dwie moje ciążę, zawsze każda wizyta...
~Stała Klienta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Super Dietetyk ! wątek zamknięty Byłyśmy z córką w Naprocentrum u dietetyka. Bardzo miła Pani Dietetyk...
~~mmam i córka~
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

wszystko ok wątek zamknięty Korzystałam kilkakrotnie, jest ok! zawsze pomocni!
~Tulla
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

zaburzenia miesiączkowania wątek zamknięty Z powodu bolesnych miesiączek chodziłam od lekarza do lekarza. Dopiero w...
~ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

USG wątek zamknięty Korzystałam z Naprocentrum, bo przyjmują tam też lekarze różnych...
~Soprano
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Cudna misja wątek zamknięty i jeszcze lepsze jej wykonanie! Wspaniali lekarze, walczących o Dzidzie od...
~ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Nie warto wątek zamknięty Niestety bardzo zawiodłam się na Napro centrum. Spotkałam się tam z brakiem...
~Teresa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Polecam NaproCentrum!! wątek zamknięty Do NaproCentrum trafiliśmy z mężem jakieś 10 miesięcy temu. Najpierw...
~Marta S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Bezproblemowo! wątek zamknięty Staraliśmy się o dziecko przez rok - bezskutecznie. Lekarz z NFZ rozłożył...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Strata czasu wątek zamknięty Niestety bardzo zawiodłam się na naprocentrum. Nie dość że lekarze w ogóle...
~Binka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

polecam! wątek zamknięty W naprocentrum odnalezlismy z zona prawdziwych fachowcow z powolaniem i...
~maciej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Gorąco Polecam wątek zamknięty Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i wdzięczni za pomoc w NaProCentrum. W...
~Szczęśliwa Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry