Widok

Polecam, ale...

Wizytę w salonie oceniam pozytywnie. Kolor trafnie dobrany, (lekko przyciemnione włosy o ok. 1 ton). Podcięcie końcówek o ok. 2 cm bez zmiany linii cięcia trwało ok. 3 minuty, więc sprawa mało skomplikowana. Maska po zmyciu farby nałożona dosłownie na kilka sekund. Niestety, ceny zaporowe, za usługę zapłaciłam ponad 300 zł. Nie za bardzo wiem z czego ona wynikała. Analizując ceny na stronie internetowej liczyłam na to, że koszt wizyty zamknie się w kwocie ok. 200 zł. Spodziewałybym się również po skończonej stylizacji (włosy długości za ramiona) odrobiny serum lub eliksiru zabezpieczającego końcówki na włosy, ale fryzjer zaproponował tylko użycie lakieru. Co do wystroju salonu, wrażenia pozytywne, przydałoby się jednak przy lustrze miejsce, np. stolik lub półka, na której można położyć torebkę. Suszarki leżące na podłodze także nie robią dobrego wrażenia.
Moja ocena
obsługa: 5
 
jakość usług: 5
 
kreatywność: 3
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedyś byłam u nich na czesaniu na sylwestra, nie dość ze fryzura, jeśli można ją taką nazwać, nie wytrzymała w jednakowym stanie do 20tej ( a gdzie dalej) to chyba lepiej zrobiłabym sobie włosy w domu, fryzjerka posklejała mi włosy toną lakieru, gdzie później nie mogła ich dalej rozczesywać, loki robiła jak totalna amatorka, nawet włosy czesała jakby nigdy grzebienia w ręku nie trzymała, a miała tylko unieść je u nasady i zrobić delikatne loki, jak widać przerosło ją to i to za nie małą sumę.... brak słów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry