Salon Branski

Fryzjerzy

Gdynia, al. Zwycięstwa 245/14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalnie i zawsze z zaangażowaniem! wątek zamknięty Chodzę do Salonu Branski już od kliku lat do Pana Damiana i jestem...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Pierwsze wrażenia po pierwszej wizycie w salonie :) wątek zamknięty Salon wygląda rewelacyjnie, fajna atmosfera. Na wizytę byłam umówiona do Pani...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Profesjonalizm i Kreatywność. wątek zamknięty Sebastian Kacprzak - fryzjer stylista z pasją i polotem:-) Profesjonalizm,...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Zawiedziony - opinia wątek zamknięty Jestem całkowicie załamany podejściem rejestrujących Pan. Sa całkowicie...
~Zawiedziony
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Niestety bardzo nie polecam,zniszczono mi włosy:( wątek zamknięty Wprawdzie od mojej wizyty minął rok, ale niestety skutki odczuwam do tej pory...
~monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Polecam z czysty sumieniem wątek zamknięty Jestem klientem salonu od 2 lat. Bezbłędnie, komfortowo, bardzo dobry klimat...
~G.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Polecam, ale... wątek zamknięty Wizytę w salonie oceniam pozytywnie. Kolor trafnie dobrany, (lekko...
~Gabriela
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Mój pierwszy raz u Brańskiego wątek zamknięty Salon znalazłem pracując w firmie kosmetycznej. Postanowiłem zaryzykować i...
~Piotr
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

GORĄCO POLECAM SALON BRANSKI wątek zamknięty Do Salony Branski trafiłam ponad rok temu z mocno zniszczonymi włosami z...
~GosiaJ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

pozytywnie wątek zamknięty Bardzo dobre wspomnienia mam z wizyty w salonie. Włosy wyglądały znakomicie....
~Iga K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Rewelacyjny salon - Serdecznie polecam strzyżenie u pana Radka. wątek zamknięty Przez lata korzystałam z usług wielu różnych fryzjerów, ale nigdy nie byłam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Bardzo słabe strzyżenie wątek zamknięty Do skorzystania z usług salonu Branski zachęciła mnie ilość pozytywnych...
~Julia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2015

strzyzenie wątek zamknięty Bylam dzis na strzyzeniu u pana sebastiana, przyjemny masaz glowy i dobra...
~Joanna Brieger
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

zachwycona wątek zamknięty zdecydowanie będę stałą klientką Damiana - w końcu fryzjer, który - po...
~ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Wizyta w salonie Brański to najmilsza część dnia! Wpadam tam zazwyczaj po...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! Polecam Pana Sebastiana i Pana Damiana. Wszystkim,...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Profesjonalizm, wysoka jakość usług i świetny klimat : ) wątek zamknięty Od dłuższego czasu planowałam wizytę u fryzjera. Nie miałam nikogo z...
~Usatysfakcjonowana klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Mówi się, że każda kobieta marzy o tym, aby rozumieć się ze swoim fryzjerem...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Polecam Panią Agatę wątek zamknięty Pani Agata zaopiekowała się profesjonalnie moimi włosami. Wyszłam z salonu...
~Judyta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Rewelacja! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo a na końcu zachwyt :) szczerze...
~Angela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry