Od dłuższego czasu planowałam wizytę u fryzjera. Nie miałam nikogo z polecenia, swojego "stałego" fryzjera również nie. Miałam ochotę wybrać się w nowe miejsce. Postanowiłam poczytać opinie w internecie i tak trafiłam tutaj. Moją uwagę przykuł Salon Brański, zaczęłam czytać opinie i stwierdziłam, że warto spróbować. Umówiłam się na wizytę i z opinii wywnioskowałam, że warto skorzystać z usług Pana Sebastiana, dlatego umówiłam się konkretnie do niego. Mam naturalnie kręcone włosy, zależało mi na dobrym strzyżeniu i dobraniu odpowiedniego koloru. Na początku, pan Sebastian spytał mnie o moje oczekiwania, doradził odpowiednią koloryzację, tonację dobrał do cery, odradził też kolor, który do mnie nie pasuje. Widać, że zna się na tym, co robi, jest sprecyzowany, ma wiedzę i umiejętności. Warto się oddać w jego ręce. Nie zawiodłam się. Strzyżenie rewelacja, odpowiednia technika strzyżenia sprawiła, że objętość loków się zwiększyła, włosy świetnie mi się układają. Kolor pasuje do ciemnej oprawy oka i brwi. Znajomym fryzura i koloryzacja przypadła do gustu, jeszcze bardziej mnie odmłodziła. Jestem usatysfakcjonowana. Była to moja pierwsza wizyta. Panie Sebastianie dziękuję i do zobaczenia.