Chciałem wszystkim polecić ten ośrodek do robienia kursu na prawo jazdy. Ja co prawda robiłem tam tylko kursy dokształcające, ponieważ mój błąd polegał na tym, że dawno temu w przeszłości robiłem kurs w OSK, który był najbliżej mojego akademika i nie sprawdziłem opinii na jego temat. Natrafiłem w owym czasie na tzw. instruktora-załatwiacza, który dodatkowo w czasie 30h nie przerobił nie tylko ze mną manewrów czy też tras egzaminacyjnych i zachowania na drodze w różnych przypadkach.

Ale do rzeczy. Tym razem sprawdziłem opinie w Internecie i tak natrafiłem na "Poldka". Polecono mi pana Jerzego i powiem szczerze, że bardzo miło się zaskoczyłem. Podczas tych kilkunastu godzin potrafił przerobić ze mną kilkukrotnie najtrudniejsze miejsca w Gdańsku i zachowanie w różnych sytuacjach na drodze, potrafił "do znudzenia" tłumaczyć mi moje błędy a co najważniejsze wyeliminować moje złe nawyki nabyte w poprzednim OSK. Dziękuję za cierpliwość i polecam każdemu, który tak jak ja "męczył się" z wyrobieniem prawa jazdy i zastanawiał się nad wyborem OSK. Już nie musicie szukać.