Widok

Polecam na wesele - Dworek Gościnny Lipce

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Wraz z Mężem postanowiliśmy wyprawić wesele w Dworku Gościnnym, wybraliśmy na termin 5 listopada, mieliśmy obawy jak to będzie - w końcu najważniejszy dzień w życiu... Obsługa Dworka zasługuje na dużą pochwałę, gdyż pod kościołem zepsuł się bus i właściciele podstawili własny, a po zabawie odwieźli część gości do hotelu... Uratowali więc sytuację :D Jedzenie było smaczne, szczególnie podobało mi się to, że były opcje wegetariańskie i kuchnie świata - ja i moi rodzice jesteśmy wegetarianami i ciężko mi było znaleźć dom weselny w którym byłyby w menu przyzwoite opcje z kuchni innej, niż tradycyjna. Mężowi było wszystko jedno więc pomieszaliśmy pozycje z kuchni świata z kuchnią polską i też nie było problemu ze strony właścicieli. Minusem jest w sumie tylko to, że parking znajduje się dobre 150m od Dworku. Ogółem polecam, szczególnie ze względu na piękne położenie, miejsce znajduje się w sumie pod samym lasem.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dlaczego jak zepsul sie bus to akurat wlasciciele dali nowy? W takim momencie dzwoniliscie akurat do nich ;)?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwoniliśmy żeby poinformować że się spóźnimy przez tego busa, bo zaproponowano nam że podstawią nowego ale dopiero za 45 min, no i wtedy właściciele zaproponowali nam, że sami przyjadą po gości :D na dwa razy udało się wszystkich zabrać
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy chyba pecha jeśli chodzi o dworek. Na pierwsze spotkanie pani w ogóle nie przyszła, a na drugim okazało się, że dzień wcześniej sprzedała nasz termin.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam wszystkie forumki :) planujemy z narzeczonym na 2018 i mam pytanie do Brydzia 89: na jakim poziomie w dworku są te potrawy wege? czy kontakt z kucharzami jest dobry, w sensie czy można im sugerować składniki itd?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm kucharki nie są jakimiś specjalistkami jesli chodzi o kuchnię wege, bo ludzie chyba głównie decydują się na dania z kuchni tradycyjnej, ale jak się im wszystko wytłumaczy to nie ma problemu :) my zażyczyliśmy sobie np. kotlety z cieciorki, bezmięsne sałatki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koliberek pamiętam Twój wpis o tym! Do dziś jestem pod wrażeniem zachowania właścicielki... Nie stawić się na spotkanie i poinformować, że sprzedała bez konsultacji z Wami...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a jak wyglądała współpraca z menagerami sali? byli obecni na weselu czy porozumiewaliscie się tylko z kucharzem i kenerami pytam bo byłam ostatnio na weselu mojej przyjaciółki gdzie kontakt był tylko z kuchnią i było to dość problematyczne. Widzę też ze mają wystrój sali i stołów w cenie, jak to było u Was? czy można było dodawać jakieś elementy i nie ma z tym. problemów? moja znajoma jest designerką i pewnie dodała bo coś od siebie :) nie kryje że jak oglądam na ich stronie sam obiekt z zielenią to bardzo mi się podoba, serio jest tam tak ładnie czy to raczej magia photoshopakowania? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agnes-ka no miejsce jest piękne, okolica ładniejsza chyba nawet niż na zdjeciach :) Co do wystroju sali to powiem Ci szczerze że nie wiem jak to wygląda z dodawaniem własnych elementow, my powiedzieliśmy właścicielom jaki wystrój by nam odpowiadał i zdaliśmy się głównie na ich gust - ja jestem dziwadłem w tych kwestiach ale nie sprawia mi frajdy nawet dekorowanie mieszkania, lubię prostotę i minimalizm i nie przykładam wielkiej wagi do dodatków :D ale wydaje mi sie że chyba nie powinno być problemu, zawsze najlepiej jest w takich sprawach po prostu przedzwonić i z góry zapytać. Właścicielka jest sympatyczna i widać że wkłada serce w to co robi, więc mysle ze bedzie ok :D a na sali byla obecna do końca wesela i żegnała gości o 5 rano :D
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry