W maju 2016 roku miałam operację powiększania biustu. Bardzo porządna obsługa, panie zawsze miłe i uśmiechnięte,chętne do pomocy. Kontakt telefoniczny bardzo dobry - uzyskałam dużo szczegółów, polecono mi lekarza i umówiono od razu na wizytę (trochę się czekało, z tego co pamiętam 2 tygodnie). Na miejscu spora kolejka, bo operacja się przedłużyła lekarzowi, ale sytuacja jednorazowa - potem już zawsze na czas.
Konsultację i operacje miałam z dr. Bieńkowskim i bardzo polecam. Człowiek konkretny, nie narzuca nic, wyraża swoją opinię i poleca produkt, ale po obejrzeniu mnie dokładnie polecił inny (mentory) co mnie bardzo ucieszyło (bo to najlepsze wkładki, choć oczywiście najdroższe też), wskazuje też, że dopasowuje ofertę do konkretnej klientki. Nie będą z niego zadowolone kobiety, które chcą sobie pogadać i chcą, żeby im wszystko od zera przedstawiać, ale jak się chce konkretów i "kawa na ławę" to jak najbardziej polecam :)
Operacja wykonana bardzo profesjonalnie, blizny są równe, w miejscu zakrywanym dobrze przez nawet skąpy biustonosz czy strój kąpielowy, biust jest równy, symetryczny, idealnie dopasowany do mojej sylwetki (wielkością i kształtem).
USG po roku -wszystko dobrze.