Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mała Mi:) - opinia W marcu 2022 roku poddałam się zabiegowi abdominoplastyki, którą...
~Mała Mi:)
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2022

AWG - opinia wątek zamknięty NIe Polecam !!! Moja operacja nie odbyła się z przyczyn niezależnych ode mnie...
~AWG
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

L.M - opinia wątek zamknięty Stanowczo nie polecam! Ewidentnie pacjent jest ceniony, tylko na początku -...
~L.M
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

Polecam Perfect Medica wątek zamknięty Szczerze polecam Perfect Medica. Poddałam się zabiegowi wymiany implantów...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2019

Anna S. - opinia wątek zamknięty Perfect Medica to klinika na najwyższym poziomie.Poddałam się zabiegowi...
~Anna S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

Dorota - opinia wątek zamknięty Miałam zrobiona korektę warg mniejszych. Bardzo żałuję że nie zdecydowałam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2019

Polecam, operacja u dr. Bieńkowskiego wątek zamknięty W maju 2016 roku miałam operację powiększania biustu. Bardzo porządna...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam klinikę Perfect Medica - jest tam bardzo profesjonalny, a...
~Dagmara W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

zmniejszenie piersi wątek zamknięty Bardzo żałuję, że zwlekałam z zabiegiem. Nie minęły dwa tygodnie, jeszcze...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2010

Powiększenie piersi. wątek zamknięty Powiększałam piersi u dr. Grobelny dwa miesiące temu. Po prostu są idealne....
~Kaja
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Jedno ale... wątek zamknięty Sam zabieg i efekt- bez zastrzeżeń. Natomiast słaba opieka pooperacyjna....
~K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Dr Muraszko - Kuźma - wspaniały chirurg! wątek zamknięty Powiększyłam piersi u dr Muraszko w maju 2012r Było to moim marzeniem od...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

dr M.Muraszko-K. wątek zamknięty Zdecydowałem się u dr na zabieg korekty uszu. Ocenie wszystko w skali...
~Maniek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 listopada 2014

polecam dr Grobelny wątek zamknięty Warunki w Perfect Medica sa ogolnie dobre, choc przydalaby sie osobna toaleta...
~Piotr
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

polecam Pana Marka Muraszko-Kuźmę wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Marka, bałam się straszliwie efektu (powieki górne) ale...
~ata
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona . dr E. Skwiercz- wspaniały człowiek , doskonały...
~SYLWIA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 grudnia 2013

Całkowita operacja nosa - przepięknie! wątek zamknięty Witam serdecznie Trzy tygodnie temu tj. piątego marca 2012 podjęłam się...
~sweetkatarina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 marca 2012

dr Skwiercz wątek zamknięty ... jest boska.. operacja rekonstrukcyjna brzucha - super (15lat temu),...
~Nata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2013

lifting twarzy wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu.Twarz wygląda bardzo naturalnie.Nie...
~Teresa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

Odstające małżowiny uszne wątek zamknięty Tak jak w nagłówku zdecydowałem się na zabieg odstających małżowin usznych w...
~Zadowolony i szczęśliwy
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

34

wątków

do góry