Jeśli szukacie Państwo pełnej i profesjonalnej obsługi z zakresu doradztwa kredytowego, zwróćcie się do Pana Karola z Your Finance w Gdańsku.
Jakiś czas temu podjęliśmy z mężem decyzję o zakupie nieruchomości w Poznaniu, gdzie mieszkamy od lat. Po serii spotkań z poznańskimi "doradcami" ds. .kredytów hipotecznych uzyskaliśmy informację że o kredycie możemy na razie zapomnieć chociażby ze względu na to, że mamy już jeden kredyt, a okres zatrudnienia męża u obecnego pracodawcy jest mniejszy niż 6 miesięcy . Każdy rozkładał ręce i mówił "że się nie da".
Firmę Your Finance znalazłam w Internecie, a wysokie oceny i bardzo dobra opinia zachęciła mnie do kontaktu z panem Karolem.
Pan Karol podjął się starań o uzyskanie kredytu na zakup mieszkania w Poznaniu.Dokonał rzetelnej kalkulacji dochodów, kosztów utrzymania, oceny scorowej w BIK. Przez całą procedurę poprowadził nas "za rękę". Opracował każdy szczegół, wszystko cierpliwie tłumaczył i wyjaśniał.
Dzięki wielkiej pracy pana Karola uzyskaliśmy kredyt :)
Bardzo dziękuję Pani Karolowi za to, że miał pomysł na naszą sprawę, pełne zaangażowanie i za to, że jego praca z nami nie skończyła się z chwilą podpisania dokumentów w banku.