Nie mam za dużego doświadczenia w "sprawdzaniu" przedszkoli, ponieważ dopiero teraz rozpoczynam moją przygodę. Co mnie skłoniło do wyboru tego przedszkola to nie ukrywając przestępna cena, pozytywne opinie przekazywane drogą pantoflową oraz... wizyta w kuchni i toaletach gdzie panuje idealna czystość. Jak tam jest czysto to o resztę nie muszę się martwić :-)
Co do opieki to nie mam porównania ale dziecko mi nie narzeka. Nie wiem jak jest w innych przedszkolach ale nie przesadzę jak napiszę że mój synek codziennie zaskakuje mnie nowymi umiejętnościami czy wiadomościami, jak nie wpadnie do domu z wyklejanymi owocami, pomalowanymi zwierzątkami, nucąc nową piosenkę, wierszyk czy rzucając wyrazy po angielsku. Ostatnio nawet przyniósł własnoręcznie zrobioną pizzę co prawda znając minimalizm mojego synka była to zaledwie margeritta ale i tak byłem w szoku. Z drugiej strony jestem już po dwóch spacerach po lesie w zbieraniu śladów jesieni a żona od 2 tygodni wykleja z przedszkolaczkiem jakiś wielgaśny kapelusz "Pani Jesień". Jak nie tak ma wyglądać wychowanie przedszkolne to jak? "Niestety" to przedszkole, które wymaga również od rodziców, obojga rodziców ale ... daję radę więc POLECAM :)