Byłam kilka razy w Beauty Atelier u Pauli, nie tylko na przedłużaniu rzęs ale i na oczyszczeniu twarzy, depilacji czy hennie.. -powiem szczerze REWELACJA, dziewczyna zna się na rzecz, wszystko robi profesjonalnie !! i w sterylnych warunkach, a co najważniejsze za dobrą cenę !! Cała JA po wizytach w Beauty Atelier czuje się nie dość że młodziej to jeszcze megaaa odprężona i zadowolona:) - naprawdę polecam ..