Najpierw przeraziłem się, gdy przeczytałem zamieszczone opinie. Ale skoro już miałem wykupiony Groupon, to poszedłem na skaling i piaskowanie. Jestem pod wrażeniem staranności, trudu, poświęcenia. Młoda pani stomatolog robiła mi ten zabieg krótko ponad godzinę. Nic nie bolało, zęby mam "jak nowe". Pani doktor bardzo miła, gdybym w czasie zabiegu miał możliwośc rozmowy, to po prostu rozmawiałbym z nią. I teraz zastanawiam się, jak to się ma do innych opinii. Powiem tak: jeśli przyjedziecie tam na zabieg, to zaznaczci że nie życzycie sobie do pani doktor Gutowskiej, która roni tej klinice złą reputację. Podobno ona to potrafi robić skalling w... 7 minut. Ja jestem bardzo zadowolony i myślę że problem tych złych opinii leży po stronie pani dr Gutowskiej. Nic prostszego, aby z jej usług rezygnować - macie Panstwo prawo wyboru innego lekarza w tej klinice. A jak nikogo już do pani dr Gutowskiej nie będzie chętnego, to może zarząd czy dyrekcja kliniki tej pani podziękuję za taką pracę...
Ja to centrum polecam. Nie przejmujcie się negatywnymi komentarzami. One są następstwem złych doświadczeń z kontakcie tylko z jedną panią doktor, więc ją akurat omijajcie.