Widok

Polecam szczerze.

Szczerze polecam pana doktora Igora oraz jego klinikę. Trafiłam tam z polecenia znajomej.Szczerze powiedziawszy to nie sądziłam, że wizyt coś mi pomoze ponieważ włosy wypadały mi bardzo i probowałam wcześniej wielku sposobów na leczenie wypadania i nic nie pomagało. Poza tym miałam kiepskie doświadczenia z pewnym gabinetem trychologiczym gdzie nie przebadali mnie a jedynie wcisnęli drogie preparaty, które okazły się nieskuteczne
Tutaj zupełnie inny poziom wizyty: badanie skóry główy, biopsja plus trychogram. Diagnoza, potem leczeni ( zabiegi osoczem).
Jedyny zarzut jaki mozna mieć to oczekiwanie na wizyte ponieważ czekałam prawie 2 tygodnie. NO i cena zabiegów, które tanie nie sa Nie załuje jednak bo efekt przeszedł moje naśmielsze oczekiwania.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 6
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy serdecznie za opinię!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochana Aniu, mam problem z włosami od wielu miesięcy. Wydałam już dużo na ratowanie włosów. Byłam u trychologa, wcisnęła mi preparaty za 450 zł, które nie pomogły. Mam już nie małą kolekcję kosmetyków, jakby cały arsenał, naturalnych i aptecznych do ratowania włosów. Włosy wypadają, do tego jeszcze siwe odrosty, czy już nic nie robić, nie farbować? teraz jeszcze wypadają i są napuszone, ciężko się rozczesują po umyciu głowy jeden kołtun. Chce zrobić keratynowe prostowanie, bo chciałabym ładnie wyglądać. Proszę napisz co Tobie pomogło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry