Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam szczerze. wątek zamknięty Szczerze polecam pana doktora Igora oraz jego klinikę. Trafiłam tam z...
~Anna
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Polecam trychologów z tej placówki. To pełen profesjonalizm. Mam problem z...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

Prawdziwy Trycholog wątek zamknięty Wszystko ok - polecam! Profesjonalna Pani Trycholog. Dobry wywiad - badania...
~Piotr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2018

Zaskoczona wątek zamknięty Lekarz - widać że EKSPERT!!! Ja na początku jedna rzecz - zirytowalam sie...
~Klientka
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Wypadanie włosów wątek zamknięty Do dr Michajłowskiego udałam się na początku października. Doktor zlecił...
~Ela
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

jest super wątek zamknięty Co tu dużo mówić - jest to chyba 1 w moim życiu profesjonalista. Jedyny Minus...
~pacjentka E.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Zachwycona! wątek zamknięty Panie Doktorze - długo wstrzymywałam się z opinią, bo niestety doświadczona...
~Flora
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Pomógł moim włosom!! wątek zamknięty W końcu prawdziwy trycholog w Trójmieście! Świetnie podejście, wielka i...
~Iwona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

polecam wątek zamknięty Polecam dr Igora. Trafiłam do Niego z polecenia i rekomendacji mojego...
~iza
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

gęstsze i mocniejsze włosy wątek zamknięty W końcu ktoś, kto porządnie zajął sie moimi włosami. Dr Igor to świetny...
~Jolanta
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry