Widok

Zaskoczona

Lekarz - widać że EKSPERT!!! Ja na początku jedna rzecz - zirytowalam sie tym, że musiałam poczekać 20 min na swoją kolejkę, mimo że była umówiona na 15.00 do gabinetu weszłam o 15.20 albo nawet troszkę później. Jednak jak już weszłam, to po doświadczeniach z trójmiejskimi osobami od leczenia włosów - doznałam szoku. Profesjonalny wywiad, zlecenie badań, badania z krwii!!, badanie komputerowe -wszystko. Diagnoza kompletna na 2 wizycie. Zlecone leczenie farmakologiczne + zabiegi na głowę. i co najwazniejsze - włosy już nie wypadają! Genialne miejsce, ale popracujcie nad tymi opóźnieniami!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy serdecznie za opinię! Przepraszamy jednocześnie za opóźnienie czasowe - niestety, niekiedy nie idzie go wyeliminować, gdyż niektórzy pacjenci mimo odpowiedniego czasu rezerwowanego na wizytę potrzebują czasami dodatkowej uwagi. Niemniej jednak, cieszymy się, że mimo wszystko efekt jest satysfakcjonujący - to jest najważniejsze :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Nie idzie" ???
A może "nie można" brzmiałoby lepiej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja droga, nie poprawiaj wymowy czy pisowni, najważniejsze ze ludziom pomagają,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry