Re: Elocom maść
no nie za bardzo mialam wyjscie...
Mala byla wysypana od stópek po szyje i wygladalo to tak jakby ją pokrzywy oparzyły...Nie byla to zwykla wysypka.
Maść jej pomogła szybko i...
rozwiń
no nie za bardzo mialam wyjscie...
Mala byla wysypana od stópek po szyje i wygladalo to tak jakby ją pokrzywy oparzyły...Nie byla to zwykla wysypka.
Maść jej pomogła szybko i skutecznie.Podejrzewam,iz jakas zwykła masc nie dalaby efektu.
Wiadomo,ze Elcom i inne masci sterydowe uzywa sie tylko ,gdy jest to naprawde konieczne.
zobacz wątek