Odpowiadasz na:

Re: Elocom maść

no nie za bardzo mialam wyjscie...
Mala byla wysypana od stópek po szyje i wygladalo to tak jakby ją pokrzywy oparzyły...Nie byla to zwykla wysypka.
Maść jej pomogła szybko i... rozwiń

no nie za bardzo mialam wyjscie...
Mala byla wysypana od stópek po szyje i wygladalo to tak jakby ją pokrzywy oparzyły...Nie byla to zwykla wysypka.
Maść jej pomogła szybko i skutecznie.Podejrzewam,iz jakas zwykła masc nie dalaby efektu.
Wiadomo,ze Elcom i inne masci sterydowe uzywa sie tylko ,gdy jest to naprawde konieczne.

zobacz wątek
17 lat temu
~justi30

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry