Widok

Polecam!!!!

To najlepszy optyk w Gdańsku. miła, kompetentna obsługa, przystępne ceny. Nie ma żadnych problemów z ewentualnymi poprawkami.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: -
 
wyposażenie: -
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie opinie to chyba działanie marketingu Fielmanna. Zupełny brak profesjonalizmu i beznadziejna, niekompetentna obsługa. Mam nadzieję, że klienci nie dadzą się nabrać na szmatki i etui, a poznają się na jakości tej sieciówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również odnoszę takie wrażenie, nie mogę uwierzyć w zadowolenie klientów. O fielmanie mogłabym napisać elaborat - o niedopasowanych szkłach i obsłudze, która sprawia wrażenie jakgdyby przeniesiono ją tam przez przypadek ze stoiska mięsnego(np. na moją uwagę,że szkło wystaje z oprawki, pani wmawia mi, że tak byc musi i będzie zawsze) Szkiełka podejrzanej prowieniencji "niemieckie" - ktoś widział znaczek firmowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Smiechu warte...

Firma może i niemiecka ale polscy pracownicy!
Ostatnio korzystałam z usług tej że sieci i jestem bardzo rozczarowana.Widać brak profesjonalizmu a pracownikow to chyba z ulicy wzięli jedynie kierownika maja swnsownego bo gdyby nie on to chyba te wszystkie Panie nie wiedziały by do końca co należy do obowiazkow optyka.sam marketing z ich strony i wyklepana regolka nic poza tym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak ja widziałam znaczek na szkle, oznaczenie zeiss
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry