Widok

Polecam!!!

Do STUDIA NET trafiłam zupełnie przypadkiem. Ściągnął mnie i zachęcił pracujący tam młody człowiek. Jak się okazało zrozumiał czego potrzebowałam - bez problemu wycenił szybko moją wymarzoną kuchnię. Zgodziłam sie na dalszą współpracę. Okazało się iż dalej mogę współpracowac z Panem Maciejem. W sposób fachowy i rzeczowy podszedł do mojej kuchni. Pokazał wszsytkie za i przeciw. Pomógł w doborze kolorów, materiału, a także sprzętu. Naprawdę bardzo sympatyczny fachowiec. (wcześniej robiłam szafę oraz zabudowę wnęki w innej firmie i nie byłam juz tak zadowolona z obsługi). Ocenę wystawiam dopiero teraz ponieważ chciałam najpierw wypróbować kuchnię - jak sie sprawdza - okazuję się, że jestem bardzo zadowolona z tego iż dałam się namówić projektantowi na małe zmiany - zyskałam dzięki temu wiecej przestrzeni a i szafki wygladają naprawdę wspaniale.
Na koniec chciałam napisać o stosunku jakości do ceny i tu szczególnie z czystym sumieniem moge wystawić 6. Na samym końcu dostałam nawet fajny rabat !!
Jeszcze raz polecam ta firmę!!!!
Pozdrawiam załogę STUDIA NET a w szczególnośći Pana Macieja!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda ja też robiłam meble u Pana Maćka - jakieś dwa lata temu i teraz chciałam coś zamówić do nowego mieszkania, ale on już tam nie pracuje :( SZKODA - obecnie się niestety nie dogadałam !!! Więc teraz nie polecam !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi też projektował meble Pan Maciej - bardzo udana współpraca POLECAM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam!!, Pana Macieja niestety nie ma :( ale teraz sympatyczna Pani Iza daje rade :-) Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry