Kurs rozpoczęłam pod koniec lutego i trwał około 2 miesiące. Przez ten czas przekonałam się, że w Akademii pracują sami profesjonaliści. Panie w biurze strasznie miłe i pomocne. Teoria zrobiona w 3 tygodnie. Wykłady dały mi wiedzę potrzebną do wyruszenia na drogi. I tu zaczyna się najlepsza część kursu, czyli jazdy :) Miałam szczęście trafić na wspaniałego instruktora Michała Mankiewicza. Bezstresowo i w miłej atmosferze przejeździłam z nim te 30 godzin. Mimo, że przed egzaminem sama w siebie nie do końca wierzyłam, on wiedział, że mi się uda. "Po prostu idziesz i zdajesz" :D I tak też się stało. Udało mi się dołączyć do tych szczęśliwców, którzy zdali za pierwszym razem. Dziękuję p. Michałowi za cierpliwość i wyrozumiałość. Na egzaminie całą trasę znałam doskonale. Nawet żadna dziura na jezdni nie była dla mnie zaskoczeniem. Autko zawsze czyste i pachnące. Co tu dużo mówić... Zawsze będę mile wspominać błękitnego punciaka a w nim p. Michała dzielnie szkolącego kolejnych kursantów. Życzę powodzenia wszystkim, którzy egzamin mają przed sobą i polecam Akademię Prawa Jazdy. Szerokiej drogi!