Jestem mamą trójki dzieci. Dwójka już skończyła naukę w tym przedszkolu, a najmłodsze na razie zaczęło. Jestem bardzo zadowolona z nauki i wychowania w tym przedszkolu, moje starsze dzieci zostały dobrze przygotowane do spotkania z nauką w szkole i bardzo dobrze radzą sobie w kontaktach z innymi dziećmi. Jest to przedszkole z wieloletnią tradycją, budynek jest stary i wymaga dużych nakładów pracy przy każdej próbie wprowadzenia ulepszeń dla małych dzieci. W zamian za to ma dwa duże place zabaw, co jest dla ogromnym plusem. Panie zawsze informowały mnie o najważniejszych sprawach i problemach z moimi dziećmi. Nie spotkałam się z przypadkiem, że krzyczy się w tym przedszkolu na dzieci, a jedynie dzieciom szczególnie uciążliwym zwraca uwagę. Szczególną osobą jest Pani Dyrektor, która również ma zajęcia z najmłodszą grupą, jest niezwykle ciepłą i oddaną swojej pracy osobą, zawsze działającą dla dobra dzieci.
Uważam osobiście, że wychowanie dzieci w przedszkolu to nie tylko sprawa wychowawców, ale i samych rodziców, którzy niestety czasami wychodzą z założenia "płacę więc wymagam" oraz " moje dziecko jest najwspanialsze na świecie i na pewno to nie ono zrobiło to coś złego"