Przedszkole nr 39

Przedszkola

Gdańsk, Opacka 12A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra Śpiewak - opinia wątek zamknięty Dwoje moich dzieci tam chodziło, uważam że jest tam świetna opieka. Moje...
~Aleksandra Śpiewak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 stycznia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Moja córka chodzi do tego przedszkola już kolejny rok i od samego początku...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

ogólnie dobrze, ale wątek zamknięty wyposażenie genialne, zajęcia dodatkowe na wysokim poziomie. jest ich tyle,...
~maria antonina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

Przedszkole na "6" wątek zamknięty Mój syn Leon uczęszczał do tego przedszkola przez4 lata. Rozwijał się tam...
~Małgorzta Filipowicz
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole. Moje dziecko jakby mogło to chodziło by w sobotę....
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

beo, chyba pomyliłas przedszkola wątek zamknięty Do tego przedszkola dzieciaki nie ida , a biegną. Śmiało mogę polecić bo moja...
~Anka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

Polecam !!! wątek zamknięty Jestem mamą trójki dzieci. Dwójka już skończyła naukę w tym przedszkolu, a...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

katastrofa wątek zamknięty Mój synek poszedł do tego przedszkola w wieku 4lat.Zamiast do IIgrupy dostał...
~bea
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2011

Ucieczka wątek zamknięty Jak ja sam chodziłem do tego przedszkola, a to było niedawno, to uciekłem...
~Tadek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 maja 2008

Przedszkole na "6" wątek zamknięty Przedszkole do którego uczęszcza mój syn gwarantuje fantastyczną atmosferę,...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lutego 2008

Daniel - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej placówki.Opieka i nauka bardzo dobra.Plac...
~Daniel
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

11

wątków

do góry