Widok

Polecam!

Zdałem za pierwszym razem. OSK Efekt rzetelnie przygotowało mnie do teorii i praktyki. Praktyka wyłożona w sposób ciekawy, wzbogacona o materiały filmowe i anegdotki prowadzących, natomiast jazdy z panem Lechem to czysta przyjemność i profesjonalizm. Czułem, że pan Lech na prawdę chciał, żebym się nauczył jeździć. Udało mu się. Polecam tę szkołę
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
W trzecim zdaniu chodziło oczywiście o teorię (na początku)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
W każdym zdaniu chodziło tu chyba o reklamę. Byłem kursantem tego Pana, zupełnie nie zgadzam się z opinią. Według mnie, rzetelne psychotesy i rozmowa z psychologiem wykluczyłaby tego Pana z uprawnień instruktorskich. Poznałem tego Pana od tej złej strony, niestety odbiło to się na dyskomforcie nauki. Wydaję mi się, że Jego arogancja i pyszność bardzo przeszkadza w szkoleniu kursanta. Szkoda, że instruktor podchodzi do kursanta zbyt rutynowo, tzn. pomimo, że niektóre elementy techniki jazdy są już opanowane, nie daje możliwości podejmowania trudniejszych wyzwań, które na egzaminach są zmorą. Generalnie rzecz ujmując, mam żal, że kurs odbył się na kolokwialny"odwal", a instruktor niepotrzebnie stresował mnie za kierownicą. Czas trwania kursu był nieporozumieniem, ponieważ max. 2h w ciągu tygodnia to zdecydowanie za rzadko, aby pewne elementy dało się wpoić w krew. Tutaj niestety wynika, chęć przygarnięcia największej rzeszy kursantów, dlatego też później są problemy z umówieniem się na jazdę.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0
też uważam że pan LS nie powinien mieć kontaktu z kursantami za kierownicą.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdza to zdawalność. 15,8% i ostatnie miejsce mówią same za siebie
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry