Widok
Polecam!
Już od roku korzystam z usług tego salonu kosmetycznego i jestem bardzo zadowolona. Trafiłam tu przez groupona i spodobało mi się na tyle, że już zostałam. Zarówno zabiegi jak i atmosfera - pierwsza klasa
( Pani kosmetyczka poradziła sobie nawet z moim bynajmniej nie młodzieńczym trądzikiem;) )
Serdecznie polecam
( Pani kosmetyczka poradziła sobie nawet z moim bynajmniej nie młodzieńczym trądzikiem;) )
Serdecznie polecam
Moja ocena
Beauty Atelier
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6