Już od roku korzystam z usług tego salonu kosmetycznego i jestem bardzo zadowolona. Trafiłam tu przez groupona i spodobało mi się na tyle, że już zostałam. Zarówno zabiegi jak i atmosfera - pierwsza klasa
( Pani kosmetyczka poradziła sobie nawet z moim bynajmniej nie młodzieńczym trądzikiem;) )
Serdecznie polecam