Widok
Polecam!!
Polecam osobom lubiącym miłe kameralne miejsce z pyszną kuchnią włoską. Menu naprawdę wyborne oby się nie zepsuło, natomiast wg mnie trochę rozbudowane.. Obsługa dobra, ceny nie są zawrotne ale też nie są niskie. Jedyny bardzo duży minus to brak kurtyny przy wejściu, każde otwarcie drzwi powoduje powiew zimnego bardzo powietrza.
Moja ocena
La Vita
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 5
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 4
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 5
5.2
* maksymalna ocena 6