Witam,

nie tak dawno kupiłem w końcu swoje mieszkanie i to co od razu nadawało się do wymiany do były wszystkie drzwi, po poszukiwaniach trafiłem z polecenia do a jeden, może ich ekspozycja nie jest jakaś szczególnie duża czy nie znajduje się w fajnej lokalizacji, ale w moim przypadku Panowie nadrobili to fachowością i podejściem do Klienta, gdyż nie tylko odpowiedzieli na moje pytania, ale też potrafili doradzić ciekawe rozwiązania dostosowane do mnie, kupiłem dwa skrzydła wewnętrzne, do łazienki i pokoju, jedno z nich suwane i jak teraz patrze na rezultat to po prostu lepiej nie mogą się komponować z całością, zamówienie dopełnione zostało drzwiami zewnętrznymi, ja lubię prostotę, więc zamówiłem drzwi gładkie i bardzo fajnie wyglądają, do tego bardzo solidne, z tymi różnymi atestami, na jakich ja się w sumie nawet nie znam :) montaż chciałem zrobić na raz, więc na wszystkie skrzydła trzeba było poczekać (wejściowe były chyba po dwóch tygodniach, a reszta tak po trzech), ale warto było, montaż przebiegł bardzo gładko, nie ma żadnych niedoróbek, widać, że zależy firmie na jakości, zakupione drzwi są bardzo fajnym dopełnieniem i nadają charakteru mieszkaniu, gorąco polecam