Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kov - opinia wątek zamknięty Drzwi zamówione w maju, 5 tygodni oczekiwania ok na to się zgodziłem, drzwi...
~kov
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 października 2020

Fachowcy :) wątek zamknięty Witam, rzadko kiedy oceniam jakiekolwiek usługi, jednak w tym przypadku...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Ceny ok, ale uwaga na czas realizacji wątek zamknięty Generalnie firma dobra. Proponują korzystne ceny za drzwi, ale... Skusiła...
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Klient z Sopotu - opinia wątek zamknięty Zamówienie, obmiar oraz montaż pełna profeska, czas i ceny przystępne
~Klient z Sopotu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Witam, nie tak dawno kupiłem w końcu swoje mieszkanie i to co od razu...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Marcin - opinia wątek zamknięty Zamawialem dzrzwi zewnetrzne z montarzem-wszystko OK
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

Świetna obsługa, super drzwi wątek zamknięty Polacam super drzwi, szybki montaż, miła obsługa. Realizacja zamówienia...
~ola i michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Gorąco polecam A-jeden! Solidna firma! wątek zamknięty Witam serdecznie, gorąco POLECAM firmę A-jeden!!! A już piszę dla czego... Po...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Wszystko jak należy!!!!!! wątek zamknięty O wyborze A-jeden zdecydowały opinie na portalu Trójmiasto.pl właśnie....
~Kuba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

Polecam wątek zamknięty Witam, Wczoraj zamontowano nam nowe drzwi i postanowiłem podzielić się...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Sympatyczna obsługa, sprawna realizacja zamówienia, polecam nawet tym, którzy...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

najprzyjemniejsze zakupy wątek zamknięty Robię remont 110 letniego mieszkania w kamienicy. Łatwo przewidzieć, że mam...
~ted
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 marca 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam Firmę, zamówiłam 3 sztuki DRE, choć czekałam 5 tygodni na drzwi z...
~Kamila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2011

POLECAM wątek zamknięty Witam. Serdecznie polecam firmę A-jeden. Profesjonalna i szybka obsługa....
~dr Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

Naprawdę godni polecenia!!!! wątek zamknięty Zakupiłam w drzwi firmy KMT w hurtowni w Gdańsku. Bardzo miła, rzetelna...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 września 2010

Gdy kłopoty - umywają ręce wątek zamknięty Zakupiłam drzwi zewnętrzne z montażem w maju. Zamontowano je w czerwcu....
~Asia
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 września 2008

PEłEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Witam, Prowadzę firmę budowlaną, montujemy w mieszkaniach miedzy innymi...
~Marek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 października 2008

naprawdę warto! wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa,krótki czas oczekiwania,szybki i dokładny...
~marlena i piotr z zaspy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2010

Polecam ;-) wątek zamknięty Witam .. Szukaliśmy dłuższy czas drzwi , odwiedziłam duzo salonów i...
~Anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lutego 2010

Zadowolony Klijent wątek zamknięty Witam . Zamówiłem 5 sztuk drzwi Dre + kmt zewnetrzne, jestem bardzo...
~Norbert
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

26

wątków

do góry