Z początkiem tygodnia zostałem szczęśliwym posiadaczem własnego M a nie doszłoby do tego, gdyby nie pomoc pani Oli. Dodam, że już drugi raz korzystałem z ich usług, ponieważ kilka miesięcy wcześniej sprzedałem poprzednie mieszkanie. Zarówno jako sprzedający, jak i kupujący miałem przyjemność korzystania z rad pani Oli, które zawsze są na najwyższym profesjonalnym poziomie. Dodam, że wiem, co mówię, ponieważ sprzedaż mieszkania zajęła mi w sumie półtora roku... A z agencją O&W współpracowałem tylko ostatnie trzy miesiące z tego okresu. Kiedy inne agencje niewiele dobrego zrobiły w sprawie sprzedaży przez grubo ponad rok, przy pomocy O&W udało się dokonać sprzedaży w tempie wręcz ekspresowym. Wracając zaś do zakupu mieszkania - kolejny raz rady, jak i proponowane oferty, okazały się dla mnie wielką pomocą. Po wielu przygodach ze sprzedawaniem i kupowaniem, po ponad 1,5 rocznej przygodzie z rynkiem nieruchomości i skorzystaniu z usług wielu agencji mogę z czystym sumieniem polecić O&W. Byli zdecydowanie najlepsi.