Widok
Polecam
Jak w tytule. Wiedza z kursu spokojnie wystarczyła do zdania teorii i praktyki w pierwszym terminie. Zajęcia teoretyczne prowadzone w luźny sposób ale spójnie bez niepotrzebnego przeciągania zajęć. DUŻO miejsca na dyskusję i tłumaczenia. Prowadzący posiada bardzo dużą wiedzę na temat obowiązujących przepisów, jak również o tym jak w Gdyni zdać spokojnie egzamin.
Instruktorzy bardzo otwarci i spokojni ale potrafiący mocno opier*** tak że człowiek od razu zapamiętuje co robił źle i więcej tego błędu nie popełni. Bardzo ceniłem i cenie sobie elastyczność i otwartość nauczycieli przy ustalaniu terminów jazd.
Naprawdę szczerze polecam. ELKA-PLUS jest najlepszym przykładem że nie trzeba wydawać kroci na kurs.
Pozdro Dominik!
Instruktorzy bardzo otwarci i spokojni ale potrafiący mocno opier*** tak że człowiek od razu zapamiętuje co robił źle i więcej tego błędu nie popełni. Bardzo ceniłem i cenie sobie elastyczność i otwartość nauczycieli przy ustalaniu terminów jazd.
Naprawdę szczerze polecam. ELKA-PLUS jest najlepszym przykładem że nie trzeba wydawać kroci na kurs.
Pozdro Dominik!
Moja ocena
ELKA-PLUS
kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
poziom nauczania: 6
wyposażenie: -
czas trwania kursu: 5
przystępność cen: -
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6