Widok
Polecam!!
Prawo jazdy zdalam!!Teorie dzieki Panu Rafalowi za pierwszym razem.Swietnie poprowadzony kurs bez zbednej straty czasu.Co do praktyki zdalam za drugim razem i tu wielki uklon dla Macka!!!Najlepszy instruktor swiata:-)wiem bo jezdzilam z wieloma.Nauczyl mnie wszystkiego nie tylko na egzamin ale na pozniejszy wlasny uzytek.Fantastyczna atmosfera na jazdach no i genialne podejscie do kursantow.Polecam kazdemu!!!
Moja ocena
ELKA-PLUS
kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 5
poziom nauczania: 5
wyposażenie: -
czas trwania kursu: 6
przystępność cen: -
ocena ogólna: 6
5.5
* maksymalna ocena 6