Prawo jazdy zdalam!!Teorie dzieki Panu Rafalowi za pierwszym razem.Swietnie poprowadzony kurs bez zbednej straty czasu.Co do praktyki zdalam za drugim razem i tu wielki uklon dla Macka!!!Najlepszy instruktor swiata:-)wiem bo jezdzilam z wieloma.Nauczyl mnie wszystkiego nie tylko na egzamin ale na pozniejszy wlasny uzytek.Fantastyczna atmosfera na jazdach no i genialne podejscie do kursantow.Polecam kazdemu!!!