Widok

Polecam!

Szybka naprawa, miła obsługa i przystępna cena. Czego chcieć więcej. Po prostu polecam.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrezygnowałam z naprawy Iphona. Zapłaciłam 50 zł za weryfikacje. Gdy pojechałam go odebrać dowiedziałam się, ze składanie Iphona trwa kilka godzin. Pojechałam na drugi dzień i dostałam Iphona ale już nie ze swoim wyświetlaczem. Gdy zwróciłam uwagę ze mój telefon miał charakterystyczna rysę na krawędzi wyświetlacza a teraz jej nie ma to obsługa powiedziała ze to niemożliwe. Niestety nie robią tam żadnych zdjeć telefonu przed oddaniem a ja głupia zawierzyłem im uczciwości. Wiec zastanówcie się dwa razy jeśli będziecie coś oddawać tam do naprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, jako wywołani do "tablicy" pragnę poinformować iż wszystkie sprzęty przyjmowane i wydawane są pod kamerą Full HD ( o czym każdy klient korzystający z naszego serwisu wie - bo widzi w/w kamerą nad stołem). Bez problemu można zweryfikować w jakim stanie sprzęt został do nas dostarczony oraz w jakim stanie został wydany. Nie mieliśmy żadnego zgłoszenia z takim zarzutem, nikt się z nami nie kontaktował w takiej sprawie, a przecież łatwo można coś takiego u nas zweryfikować. Dlatego poprosimy o imię oraz nazwisko zlecającego w celu weryfikacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krotko zwiezle i na temat bez wdawania sie w szczegoly techniczne rozdzielczosci kamer HD, powiem ze nie polecam tego serwisu.
CO do kamer to ciekawe jaka kamera zarejestruje ryse na wyswietlaczu, ale nie wazne bo moj przypadek byl inny.
Po prostu pekniecie obudowy laptopa i jako wisienka na torcie to brak kompletu srubek od pokrywy serwisowej.
NIe bylo to zglaszane bo jak zabralem laptopa od was to i tak byscie powiedzieli, ze peklo u mnie wiec bez sensu rozmawiac z wami.

Jedyna droga na rozmowe to oddac laptopa i opisac go dokladnie z waszym opisem i podpisem, ze nie ma rys pekniec itp.
Bez tego, to zwalicie na klienta i tak, tylko ze nie zrobicie takiego opisu dla wlasnego bezpieczenstwa.

Kiedys byliscie bardzo dobrzy a teraz to radze sie zastanowic kazdemu co chce do was sprzet oddac, bo dbalosci o klientow u was brak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kamery są dla Bezpieczeństwa przede wszystkim klientów ! !
Klient, który miałby zastrzeżenia o których mowa, z pewnością by się do nas zgłosił !
Przedstawilibyśmy nagranie, bez cięć montażu i przekonałby się czy widać szczegóły.
W jakim stanie został został PRZYJĘTY oraz w jakim stanie został WYDANY!
Nadal nie wiemy o jakiej naprawie mówimy i czy taka miała miejsce, dlatego proszę ponownie o imię nazwisko lub numer seryjny urządzenia, abyśmy ustalili naprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry