Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzena - ocena jestem zadowolona z zakupu. Kabel do iphona solidny i ładuje szybko
~Marzena
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

Piotr - ocena polecam to miejsce, macbook wyczyszczony i zmeiniony dysk na większy
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2023

Maciej - ocena macbook pro w innym serwisie "nie do naprawy" a tutaj naprawa przebiegla bez...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2023

Piotr - opinia Bardzo miła profesjonalna obsługa.Telefon jak nowy po wymianie baterii i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2022

Pianista - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie naprawili MacBook Pro 2013late, który miałem sprzedać, a tak...
~Pianista
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2022

Kusnierczyk - opinia wątek zamknięty Wiedzę na temat urządzeń Apple mają ogromną. Przeprowadziliśmy dość długą...
~Kusnierczyk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Niezastąpieni! wątek zamknięty Jak popsułem telefon polecił mi serwis znajomy i nie zawiodłem się, tam gdzie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Super! wątek zamknięty Jedyny serwis w Trójmieście, który podjął się naprawy płyty głównej zamiast...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Bardzo Dziękuje wątek zamknięty Widać że macie wykwalifikowany personel, dziękuję za profesjonalne podejście...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

wiedzą co robią wątek zamknięty Wspaniała obsługa kompetentnych Panów z serwisu, których wiedza bije na głowę...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam serwis każdemu, kto usłyszał, że problem jest nienaprawialny...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Najlepszy serwis, jaki odwiedziłam i będę polecać bez żadnych wątpliwości! wątek zamknięty Najlepszy serwis, jaki odwiedziłam i będę polecać bez żadnych wątpliwości!...
~Basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

Świetny serwis.Mogę polecić z całego serca. wątek zamknięty Świetny serwis. Bardzo uprzejma i profesjonalna obsługa. Mogę polecić z...
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

Bardzo dobry serwis wątek zamknięty Bardzo dobry serwis, przemiła i bardzo fachowa obsługa Przyjechaliśmy aż z...
~Bogus
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Obsługa klienta na najwyższym poziomie. wątek zamknięty Obsługa klienta na najwyższym poziomie, profesjonalny zespół serwisowy i...
~Adam Rybak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

zalany maczek wątek zamknięty Zalałam Moje Jabłuszko. Po jednym dniu miałam informacje o kosztach naprawy,...
~Ewa Lachocka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

Polecam! wątek zamknięty Szybka naprawa, miła obsługa i przystępna cena. Czego chcieć więcej. Po...
~Zuza
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2014

Polecam wątek zamknięty W porządku serwis, bardzo jestem zadowolony z wykonanej naprawy- POLECAM
~Janusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Najlepszy serwis wątek zamknięty Panowie naprawili w Iphonie 4S to co inne serwisy nie dały rady i wręcz...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 października 2015

POLECAM! Są najlepsi. wątek zamknięty Drugi raz serwis okazał się bardzo pomocny. Pierwszy raz ponad rok temu...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry