Zapisując się na kurs byłam pełna obaw. Wybrałam tryb przyśpieszony-weekendowy. Już w czasie pierwszych zajęć prowadzonych przez Pana Krzysia mój niepokój został rozwiany. Teoria byłam prowadzona na luzie, ale bogata w informacje, często z użyciem filmów i obrazków z życia codziennego, co ułatwiało zapamiętywanie. Jazdy miałam z NAJLEPSZYM instruktorem Panem Łukaszem. Bardzo cierpliwa, opanowana i wesoła (co uważam za ważne, bo z 'komentatorem' nauka nie byłaby przyjemna lecz stresująca) osoba . Dokłada wszelkich starań by przygotować dobrze do egzaminu jaki i jazdy już po nim :) ogromnym plusem jest fakt, że rozmawiał o teorii w czasie jazdy. Nie wymaga by za pierwszym razem zadanie wyszło, a rozumie jak nawet za 10-tym nie uda się go wykonać . Podobało mi się to, że mogłam umawiać się po 2 godziny, kilka razy w tygodniu, a nie jak w innych szkołach, gdzie kursanci jeżdzą godzine tygodniowo... Egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem zdany. Właściciel jak i Pan Łukasz zawsze służą pomocą i radą.
Gdybym miała dziś wybrać szkołę, wybrałabym GdPrawko! Dziękuję!!!