Widok

Polecam

Polecam kurs nauki pływania dla dzieci pow. 7 lat – syn zaczął naukę od września i w ciągu roku zrobił duże postępy – zaczynał z podejściem bardzo „ostrożnym” do wody, a teraz pływa kraulem i nurkuje bez oporów na dno małego basenu – dobre połączenie nauki z zabawą. W przyszłym roku kontynuujemy tę przygodę:)

wypowiedź zmoderowana ( 2015-06-14 17:19:47)

Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
klimat: 5
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Treść opinii:
chamstwo i grubiaństwo czyli o Argonaucie słów kilka...
Jeśli ktoś spodziewa się trollowania oraz wylewania wiadra pomyj w mojej opinii (bardzo modne zjawisko w obecnych czasach) to zapewne się bardzo rozczaruje. Jednak negatywny tytuł prawdopodobnie przyciągnie uwagę znacznie większej ilości internautów do przeczytania tego krótkiego tekstu... Do szkoły Argonaut zaprowadził mnie czysty przypadek i powiem Wam, że bardzo dobrze się stało. Nie byłam świadoma, że Pan Tomasz może być zarówno mentorem jak i świetnym instruktorem nurkowania, pływania. Zarówno kurs jak i wizyty w biurze Argonaut zawsze przyprawione są pierwszorzędnym humorem rodem z Monty Pythona. Śmiało można porozmawiać o generacji X jak i o teorii dekompresji. Przejrzyste materiały i odrobina dobrej woli pozwalają chłonąć wiedzę a Pan Tomasz chętnie wytłumaczy poszczególne niezrozumiałe zagadnienia. Opinie o chamowatym człowieczku, pełnym kompleksów można włożyć między bajki. Szkołę Argonaut polecam inteligentnym ludziom lubiącym ekstremalne hobby. P.S. opinia jest jak najb
ardziej szczera może subiektywna, ale która opinia takową nie jest. Czekam na bany ze strony konkurencji :)

Autor: Ostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Witam,
Proszę o informację dlaczego są usuwane pozytywne opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Po prostu takich nie ma.... i raczej nie będzie. Oszołomom mówimy stanowcze NIE !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście, że są pozytywne opinie, tylko takie dziwnym trafem po jednym dniu znikają z portalu. Czy to się nazywa wolność słowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
NIE,NIE POLECAM,pozytywne opinie wystawione przez samego właściciela.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry