Współpraca zaczęła się pół roku przed startem realizacji �po pierwszej rozmowie, spotkaniu czułem, ze rozmawiam z fachowcami, którzy znają się na rzeczy. Świetny kontakt z Panią Daniela (Pani Danielo - dziękuje �),która czuwała nad przygotowaniem projektu, sprawił iż zdecydowałem się na realizacje i podpisanie umowy ��czas realizacji miał być 5 tyg - odebrałem po 4-ech!!! Mega wielki plus za to! ��Mieszkanie odebrane zgodnie z projektem i zaplanowanym budżetem. �Bardzo chciałbym podziękować całej ekipie ZAPP za to, ze dzięki Wam mogę z przyjemnością wracać do domu, do wymarzonych czterech kątów i cieszyć się z klimatu, który razem stworzyliśmy! �����Dzieeeeeeeekiiiii !!! Polecam każdemu, jeśli ktoś się zastanawia nad ekipa i szuka odpowiednich ludzi, którzy wykończą ich mieszkanie i nie chcą się martwić, ze coś będzie nie tak... - Drodzy! Dobrze trafiliście! �Może nienajtaniej, ale myśle, ze czasami warto przeznaczyć trochę więcej, a miec nie tylko spokojna głowę, ale i duuuzo zaoszczędzonego czasu ��raz jeszcze - wielkieeee dzięki! �