Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Elżbieta - ocena nowy temat Polecam https://zapparanzacje.pl/ z całego serca! Profesjonalna obsługa...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 22 marca 2024

Klara - ocena Polecam! Projekt wykończenia mieszkania w założonym budżecie i bardzo...
~Klara
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

Mariola - ocena Śmiało mogę powiedzieć, że to najlepsza firma, z jaką udało mi się...
~Mariola
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

Katarzyna - ocena Bardzo spodobało mi się podejście ZAPP. Projekt przygotowany wspólnie ze mną...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

Lena - ocena Gorąco polecamy wykończenia mieszkań realizowane przez ZAPP Aranżacje....
~Lena
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 lutego 2024

Barbara - ocena Śmiało mogę polecić tę firmę każdemu, kto chce mieć wykończone mieszkania na...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 stycznia 2024

Mirka - ocena Polecam współpracę https://zapparanzacje.pl/. Nie przypuszczałam, że...
~Mirka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 grudnia 2023

Daria - ocena Współpraca z Zappem to same plusy. Ekipa remontowa na którą postawiliśmy...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Iza - ocena Zawsze marzyłam o kolorowej przestrzeni, a architekci z ZAPP spisali się na...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Anna - opinia Jakiś czas temu kupiłam mieszkanie w Gdańsku w stanie surowym od firmy Robyg....
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Godne zaufania! Kwalifikacja specjalistów inżynierska i budowlana na wysokim...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Godne zaufania! Kwalifikacja specjalistów inżynierska i budowlana na wysokim...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Wysokie kompetencje i bezproblemowa współpraca. Jestem bardzo zadowolony z...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Jola i Michał - opinia wątek zamknięty Do Zapp trafiliśmy z polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu...
~Jola i Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Jolanta Solochewitz - opinia wątek zamknięty Dzień dobry, jestem bardzo zadowolona z usług firmy Zapp. Kompetentny...
~Jolanta Solochewitz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lutego 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Trafiłam do ZAPP z polecenia. Nie zawiodłam się. Ekipa Pana Karola świetnie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lutego 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Po kilkumiesięcznym poszukiwaniu ekipy do remontu mojego mieszkania, polecono...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lutego 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Jeśli szukasz profesjonalistów od projektowania i realizacji projektu to...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Pola Śnioch - opinia wątek zamknięty Rzetelność i profesjonalizm firmy, komfort i spokój klienta.
~Pola Śnioch
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Aleksander Tadych - opinia wątek zamknięty Współpraca wzorowa. Mieszkam we Wrocławiu i wszystko załatwiliśmy zdalnie-...
~Aleksander Tadych
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry