Pani Paulina jest świetna w tym co robi....
Mogę jedynie podłączyć się do wcześniejszych opinii na temat salonu Beauty Atelier- profesjonalizm w 100%.
Przedłużanie rzęs to czysta przyjemność, a efekt jest zawsze piorunujący :)