Korzystam od jakiegoś czasu z usługi przedłużania rzes oraz regulacji brwii , jestem bardzo zadwolona z usług , rzęsy trzymają sie długo , nie są posklejane , oko wygląda pięknie:) polecam wszystkim tym którzy chcą spróbować swoją przygodę z rzesami :)