Na początku grudnia zafundowałam sobie przedłużanie rzes a teraz byłam na dopełnieniu. Pani, która sie tym zajmuje, robi to perfekcyjnie, jest bardzo dokładna i rzęsy wyglądaja fantastycznie. Cena w porownaniu do innych salonow bardzo konturencyjna! Miejsce nietypowe bo jest to salon fryzjerski dla dzieci ale wydzielona strefa dla doroslych jest bardzo elegancka. Polecam wszystkim.