Nie rozumiem kompletnie negatywnych ocen. Uważam że, "ciocie" ;) są wykształconymi osobami, które mają wiedzę i wiedzą w jaki sposób leczyć chore zwierzęta. Prawda jest taka że, większość ludzi tutaj piszących komentarze nie ma najmniejszego pojęcia, i nie słucha w ogóle ze zrozumieniem zaleceń lekarzy weterynarii. Uważam że, zarówno pani Justyna, pani Magda, jak i pani Małgorzata są to profesjonaliści w Swojej dziedzinie. Co do cen , są to jedne z najniższych w Gdańsku, a lekarze to też ludzie muszą z czegoś żyć, zaopatrzyć przychodnię w leki, kroplówki itp. więc komentarze że, ceny są z kosmosu są kompletnie bezpodstawne, za nim ktokolwiek raczy napisać kolejny inteligentny tekst , niech zastanowi się czy aby na pewno ma większą widzę weterynaryjną niż lekarze którzy posiadają dyplomy, świadectwa i przede wszystkim studia oraz lata praktyk.

"Ciocie" pomogły profesjonalnie mojemu kotkowi , tak jak oczekiwałem, za co jestem im wdzięczny, mają świetne podejście do zwierząt jak i zarówno wobec ich właścicieli.

Fakt wiedza ich kosztuje niemniej jednak uważam,że ceny są przystępne i odpowiednio dopasowane do panujących cen na rynku klinik, przychodni, centrum weterynaryjnych .