Przychodnia Weterynaryjna VETLAND

Weterynarze

Gdańsk, Konstantego Bergiela 2A/11A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super wątek zamknięty W gabinecie przyjmują 2 panie z super podejściem do zwierząt. Jeździmy do...
~Jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Mila obluga ale.. wątek zamknięty Wg. mnie zbyt drogo ( podanie tabletki na robaki,obciecie pazurkow i...
~Dominik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Świetny Gabinet Weterynarii! wątek zamknięty Większość osób zasiada do opinii i komentarzy, gdy chce się pożalić lub...
~Maja & Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

Najlepszy Gabinet Weterynaryjny w Trójmieście wątek zamknięty Byłam u nie jednego weterynarza , mieszkam w Sopocie ale Sopot pod tym...
~R...O
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Polecam!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Polecam tę lecznicę wszystkim rozsądnym właścicielom czworonogów! Uważam, że...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Odradzam wątek zamknięty Przemiłe, ładne, zgrabne panie ale... To wszystkie pozytywne cechy. 2...
~Krzysztof
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Najlepsze zdecydowanie wątek zamknięty Byłam z moim małym pieskiem kilkukrotnie i zawsze diagnozowały trafnie dziwie...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Wspaniały WET wątek zamknięty Wspaniała kadra, przemiłe panie i pan praktykant, absolutnie fantastyczne...
~mk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

Polecam z całego serca tą przychodnię ! wątek zamknięty Nie rozumiem kompletnie negatywnych ocen. Uważam że, "ciocie" ;) są...
~Ariel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

Odradzam wątek zamknięty Również odradzam. Panie są może i miłe, ale wiedzy mało. Nie potrafiły wydać...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

POLECAM :) wątek zamknięty Bardzo miłe i kompetentne babeczki. Widać,że kochają zwierzęta. Przychodzimy...
~ANIA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2013

Profesionalisci wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług Lecznicy. Lekarze weterynarii tam pracujący...
~Stefan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2012

Jedno slowo - SUPER wątek zamknięty Chodzę do tej przychodni od lat i mam tylko dobre słowa do powiedzenia o...
~Floydzinski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

nie polecam!! wątek zamknięty Jak osoba poniżej podzielam opinię, że ceny są z kosmosu i również czułem się...
~były klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Czułam się niestety naciągana na kasę wątek zamknięty Zgodzę się z wszystkimi tymi, którzy piszą, że "ciocie" są super miłe, mają...
~ex klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty U tych kobiet pojawiłam sie kilka miesiecy temu z młodziutkim kotkiem na...
~Joanna
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2010

POLECAM!!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą wiedzieć co dolega ich zwierzakowi, bo tu się...
~stały klient- hodowca labradorów
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

ZDECYDOWANIE GODNE POLECENIA wątek zamknięty Bardzo sympatyczna atmosfera, fachowa obsługa, moja ŚRUBKA - kotka - mimo...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

jestem na tak wątek zamknięty Podejście do pieska wzorowe diagnoza trafna nie naciągają na koszta.Nie...
~luiza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 września 2011

Sterylizacja i kastracja oraz inne zabiegi wątek zamknięty Panie Justyna i Małgosia zajmują się moimi kotami od dawna, a dziś wykonały...
~Magda - hodowca kotów z Gdańska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

35

wątków

do góry