Zdecydowanie polecam firmę, szczególnie osobom, które potrzebują sprzęt do nurkowania (ew. pływacki) a nie bardzo wiedzą czego tak naprawdę potrzebują i w co warto się zaopatrzyć. Byłem w różnych miejscach poszukując informacji i sprzętu, ale dopiero trafiając do firmy Argonaut, spotkałem ludzi, którzy nie chcieli mnie naciągnąć na co tylko się da. Dopiero tam dobrałem odpowiednią maskę (spośród kilkunastu modeli), która mi pasowała i się świetnie spisuje (w innym sklepie, z ładną wystawką, którego nazwy nie wymienię - polecali mi maski, które mi odpadały mówiąc, że pod wodą i tak mi się pewnie przyssa :) ). Kupiłem to co tak naprawdę mi się przydaje i zamierzam dalej się u nich wyposażać w sprzęt w miarę dalszych potrzeb (a w nurkowaniu jest tego trochę). Ceny zdecydowanie przystępne i konkurencyjne (nawet w porównaniu z rynkiem internetowym). Zdecydowanie profesjonalnie i konkretnie - jeszcze raz polecam. Myślę, że warto się przekonać - a obsługa klienta to na pewno wykracza poza ramy zwykłego sklepu ze sprzętem i daje niezapomniane wrażenia :). Pozdrawiam