Widok

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku

Witam,
Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku...

Z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POLECAM na chełmie za amanda i zabka po schodach sie wchodzi nie znam adresu niestety:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam również na Chełmie, bodajże ul. Witosa/Dragana nad myjnią i warsztatem. Mowa najprawdopodobniej o tym samym co poprzedniczka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam Magic Sun na zaspie na pasie startowym. 6 łóżek- każdy znajdzie cos dla siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Drogie Panie! Idealne solarium jest na Chełmie znajduję się nad Myjnią samochodową wchodzi się tam do góry po schodach.

Sun-Center Solarium

ul. Dragana 13 E

58 300 43 15

Gorąco POLECAM Wszystkim Paniom i Panom!

Zawsze czyściutkie łózka,sympatyczna obsługa i BAARDZO DOBRE LAMPY OPALAJĄCE!

Korzystam z tego solarium - szczerze POLECAM!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
ostatnia Pani to powinna sie podpisac wlascicielka solarium a nie klientka;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałabym powiedzieć ,że te solarium na chełmie po schodkach na ul Dragana to NIE JEST SOLARIUM SUN_CENTER,solarium SUN CENTER zostało przeniesione na Chełmie na ul cieszyńskiego 1 a
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

bardzo drogie solarium 10 MIN. 30 ZŁ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo drogie solarium 10 MIN. 30 ZŁ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Costa Rica na Żabiance . Na stronie znajdziesz wszystkie szczegóły
http://www.solarium-costa-rica.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja nie polecam tego solarium, o którym była mowa wcześniej - na Dragana "po schodkach" .. Po ostatniej wizycie jestem zszokowana i zawiedziona brakiem wiedzy na temat lamp i łóżek dziewczyny obsługującej solarium. Poszłam pierwszy raz po kilkuletniej przerwie i znowu na kilka lat chyba jednak odpuszcze.. Widząc moją skórę, karnację.. osoba obsługująca solarium nie powinna polecać mi tak mocnego łóżka.. Poszłam na 7 min według zaleceń, teraz wiem, że i po 3 min byłoby dosyć dla mojego "stanu" skóry.. Jestem poparzona, bardzo źle się czuję.. Musiałam pójść na zwolnienie lekarskie. Więc stanowczo odradzam nowym klientom, którzy nie znają łóżek i ich mocy, bo na pomoc obsługi raczej liczyć tam nie można.. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
W śródmieściu podobna sytuacja. Pani nic nie wie i odsyła mnie do internetu. Pracę ma, ciepło ma, ale pewnie języka polskiego nie zna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak będziesz po drodze to w Gdyni na Morskiej jest solarium Malibu, porównaj efekty opalania, bo moje znajome to z Gdańska do tego solarium jeżdżą. To solarium nowe http://www.solariummalibu.pl ostatnio mieli fajny konkurs na facebooku, każdy wygrał :) warto było brać udział.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
najlepsze solarium - sun city na przeciwko galerii baltyckiej
opalam sie tylko na lozkach 5 i 3
3 jest stojace, lepsze na cialo
5 jest lezace, lepsze na twarz

na 5 obecnie sa swiezsze lampy

ale najlepiej moim zdaniem jest je mieszac bo stojace zawsze opali lepiej niz lezace bo zawsze sa tam mocniejsze lampy wsadzone
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Solarium Hawana ;) dobre ceny i fajny, nowoczesny sprzęt oraz jest możliwość opalania się na stojąco
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najlepsze solarium w Gdańsku to Solarium KiD :)
Mają dwa oddziały przy al. Grunwaldzka 66 Gdańsk Wrzeszcz (tel. 58 350 59 46) i ul. Subisława 29 Gdańsk Żabianka (tel. 513 209 200)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

kid na żabiance!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Solarium SunVegas na Letnicy!
Bardzo polecam, nowe solarium, a dziewczyny znają się na rzeczy. Warto odwiedzić i porównać z innymi solariami w Gdańsku, bo różnica jest ogromna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

do góry