Widok

Polecicie jakąś firmę transportową dla zakładu produkcyjnego?

Polecicie jakąś firmę transportową dla zakładu produkcyjnego? Nie mam swoich aut, obecnie skończyliśmy współpracę z firmą, która przestała spełniać nasze oczekiwania, był problem z terminowością dostaw więc szukamy kogoś nowego. Jeśli macie w temacie jakieś doświadczenie, możecie firmę polecić to chętnie z podpowiedzi skorzystamy w ciemno nie chcemy wybierać żeby nie tracić czasu i nie przejechać się znów na firmie, która oczekiwań nie będzie spełniać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że jak się zdecydujesz na http://www.daf-trans.pl/ to faktycznie będziecie w firmie z tego zadowoleni. Na rynku blisko 30 lat więc doświadczenia im nie brak, flota pojazdów bogata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że istnieją giełdy transportowe i jestem zainteresowany tym tematem, myślę, że może to być ciekawa alternatywa dla tradycyjnych sposobów otrzymywania zleceń. Chciałbym poznać szczegóły, jeśli ktoś już z tego korzystał. Jakie są plusy i minusy? Zapraszam do podzielenia się swoimi przemyśleniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypominam, że w przypadku rejestracji do bazy BDO nie ma znaczenia wielkość firmy, tylko charakter i zakres prowadzonej przez nią działalności tutaj więcej szczegółów na ten temat https://projectzerowaste.pl/rejestracja-do-bazy-bdo/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

a to na rano ;) (339 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

Prezent dla kobiety (172 odpowiedzi)

Co można kupić kobiecie znając się od dwóch miesięcy. Zapraszam do dyskusji panie też mogą...

muza na dziś (755 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry