Widok

Policja przy szkole z rana

Serdeczne podziękowania dla Panów Policjantów .Tylko czemu muszą marnować czas na pilnowanie rodziców i lub opiekunów .
Dziwne jak oni są to wszyscy wiedzą GDZIE i JAK parkować ,nie jadą pod prąd i można bez utrudnień normalnie wjechać w ulicę Majkowskiego.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Muszą marnować czas, bo mieszkańcy domów przy szkole Ich wzywają. Pewnie mogliby w tym czasie chociażby łapać jadących z nadmierną prędkością kierowców, którzy stanowią realne zagrożenie, ale muszą wlepiać mandaty, bo dostali telefon od życzliwych sąsiadów, że rodzic zaparkował samochód naprzeciwko ich domu na 5 minut...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bardzo dobrze że tam stoją. Samochody ograniczają prędkość w centrum, a co ważniejsze "kierowcy" nie wymuszają tak pierwszeństwa wyjeżdżając z ulicy przy szkole. Kolejną sprawą jest przechodzenie przez ulicę do biedronki, ciężko jest dojść do przejścia 20m dalej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko, że oni nie stoją na ul. Wybickiego tylko wlepiają mandaty kierowcom samochodów źle zaparkowanym przy szkole, bo okoliczni mieszkańcy ich wzywają. A przecież mogliby w tym czasie zatrzymywać samochody jadące za szybko lub np nietrzeźwych kierowców.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jeśli samochody wyjeżdżające spod szkoly wymuszają pierwszeństwo, to może warto sie zastanowić dlaczego. Codziennie próbuję wyjechać spod szkoły i niestety na uprzejmość kierowców jadących Wybickiego nie ma co liczyć. Żaden nie wpuścił, można stać i stać, aż się jakims cudem sama luka zrobi. Naprawdę im sami bedziemy bardziej życzliwi dla innych, tym mniej nas bedą ludzie denerwować. To działa. Spróbujcie. Odwagi ;-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zastanówcie się może, gdzie mają parkować, jak na szkolnym parkingu nie ma miejsc przed godz.8. A przede wszystkim czy naprawdę te kilka minut dziennie jest aż takim problemem dla szanownych sąsiadów szkoły, że trzeba nasyłać policję na mieszkańców własnej miejscowości? Może lepiej wyprowadzić się w głąb lasu, jak wam inni ludzie przeszkadzają. Chociaż myślę, że i tam bedzie źle, jeśli raz na rok ktoś ośmieli się przejść pod waszym płotem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

~anonim mylisz się ,
problem jest w braku wyobraźni "kierowców" -rodziców i opiekunów przywożących pociechy do szkoły
I PARKUJĄCYCH ZARAZ NA ZAKRĘCIE ul.Majkowskiego i gdzie popadnie .
Kolejni jadą pod prąd parkingiem od strony gimnacjum ( jest zakaz wjazdu)
A mamy parking przy HALI SPORTOWEJ , ale przecież to tak daleko.
Koleją moją obserwacją jest bezmyślność do kwadratu.
Ze stąjących już w niewłaściwym miejscu aut są wypuszczanie dzieci na stronę ulicy zamiast na chodnik. Jak święte krowy.
Najbardziej rozwale mnie tekst ..."to tylko na chwilkę"....
Ku.......... przez ta chwilkę robi się taki kociokwik ,że ani dobrze wjechać , przejechać i wyjechać.
Ludzie myśleć ,a nie będzie potrzeby wzywania Policji .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oczywiście,że zawsze będą osoby bezmyślne. Ale ja jestem tam codziennie i widzę,że nie wszyscy parkują zaraz na zakręcie, nie wszyscy wypuszczają dzieci na ulicę i nie wszyscy jeżdżą pod prąd. Ale wy na wszystkich nasyłacie policję. A spod hali czy piaskowego parkingu rzeczywiście jest daleko, na kilka min.przed dzwonkiem. Można napisać,że wystarczy wyjść szybciej z domu. Na pewno każdy się stara,ale kto ma dzieci,ten wie, że to niestety czasem sie po prostu nie udaje. Tak więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A życzliwości nigdy za wiele. Nie ma sensu ciągnąć dyskusji, bo każdy ma swoją rację. Lepiej poczytać książkę. Książka uwrawżliwia ;-) Miłego dnia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja tez jestem anonim codziennie tez nie mam czasu tez jest mojemu dziecku zimno a jakis moge i chce przejsc te pare kilometrow spod hali do szkoly bo sa jakies zasady
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaaa, dzis jaj codzien zawiozlem dziecko , cale 6 aut na parkingu , za to przy szkole jak zwykle mlyn ,a co chwile jak widac niepelnosprawny podjezdza/ jak on se radzi w takim duzym aucie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle że to faktycznie trwa tylko chwilę. Nie wierzę, że te 20 min tak skutecznie komuś utrudniają życie, żeby wzywać policję. Chyba trzeba być zwyczajnie złośliwym i czepialskim.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
Nie ma miejsca na parkingu buahahaha dobre dobre
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Własnie...wystarczy więcej życzliwości i zrozumienia. Policja to jest potrzebna na ul. Wybickiego, Na Dambnik, Wrzosowa, Lesoki....Tam mieliby co robić, gdyby zaczęli mierzyć prędkość. Tam jest realne zagrożenie, a nie rodzic, który zaparkuje na 5 minut auto komuś przed domem (dodam, że nie blokując wyjazdu). Życzę wszystkim więcej spokoju...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Szkola dzwoni po policje a nie sąsiedzi,bo wyrozumiali rodzice stawiaja gdzie popadnie i byle jak.Stwarzają sami realne zagrożenie dla siebie,swoich dzieci oraz innych.Moze nie blokuje wjazdu, ale wszystkie chodniki do okola szkoly to tor przeszkód, trzeba chodzić ulica.Ale na 5 minut to wtedy mozna ( sarkazm).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak pomnożymy kilka chwil razy ilość aut i ogólne zamieszanie, to ciśnienie rośnie, oj rośnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Piec minut" dla niektórych, ale jak ktoś musi jechać rano do pracy na określoną godzinę, a nie może wyjechać to jest problem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ludzie parkuja w bramach, przy przejsciu dla pieszych w bramie pozarowej do szkoly na samym przejsciu tez sie zatrzymuja ze nie wspomne o miejscach dla niepelnosprawnych do tego jada pod prad..... chamstwo kierowcow okropne a co drugi kierowca albo pod krawatem albo udaje business woman......
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie, czy dzieci z 2, 3,4 klas rodzic musi odprowadzać za rączkę pod klasę, blokując przy tym małe szatnie i zatłoczone korytarze? Można minutę poczekać w samochodzie aż dziecko wejdzie do szkoły i odjechac.Panie woźne nie wypuszczają już dziecka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rodzic odprowadzający dzieci już wam nawet też przeszkadza?? Są wakacje , a wy o szkole!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

pasaż mickiewicza (8 odpowiedzi)

Czy wiadomo może kiedy otworzą nowy Pasaż Handlowy Mickiewicza? Tam gdzie ma powstać Żabka,...

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

Lista afer Ryszarda Kalkowskiego (108 odpowiedzi)

W związku z licznymi wątkami, w których pojawiają się różne informacje, potwierdzone lub nie,...

do góry