Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M. Borucka - opinia wątek zamknięty W cenie zabiegu nie wlicza się zdjęcia szwów, a koszt tej banalnej czynności...
~M. Borucka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Profesjoanlizm pod każdym względem wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałam z usług polikliniki i za każdym razem byłam bardzo...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

Jedna z lepszych Klinik w Trójmiescie wątek zamknięty Jedna z lepszych prywatnych klinik w Trójmieście, moim zdaniem. Dobra oferta...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług placówki nr 3 od dłuższego czasu. Wbrew tego co czytam to...
~Majka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2009

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam wizytę w Evi-med\'zie. Dr O.i nie powinien wykonywać...
~AL-P
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 marca 2009

Tragedia!!! wątek zamknięty Uczęszczalem do kliniki niejednokrotnie. Przewaznie korzystalem z uslug...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lutego 2009

Marta - opinia wątek zamknięty Od kilku lat jestem pacjentką kliniki EVI-MED, ale tylko ze względu na...
~Marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 września 2008

Ogólni o klinice wątek zamknięty Do tej pory miałem okazję korzystać z tej kliniki 4 razy. Za każdym razem...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 marca 2008

Skuteczne leczenie dermatologiczne wątek zamknięty Schorzenie, które przez 10 (!) lat opierało się dermatologom w publicznych...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 lipca 2007

kasia - opinia wątek zamknięty każdy z paracowników w recepcji podaje iina kwote za wizyte, usługi...
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry